fbpx

Kompetencje

Ilość obsługiwanych klientów na dzień 2019-01-28: 302


Idealny księgowy? Czy jest taki?

Pomysł na firmę księgową zrodził się z potrzeby. Od ponad 10 lat prowadzimy swoje spółki z o.o. i  nie do końca byliśmy zadowoleni z wiedzy biura rachunkowego, które nas obsługiwało. Podjęliśmy decyzję o własnym dziale księgowym, który przemodelowaliśmy na osobną spółkę. Dzięki naszej wiedzy oraz kompetencji naszych pracowników, jesteśmy o krok szybciej niż inne biura księgowe. Stworzyliśmy własną platformę dla klientów, którzy mają dostęp 24h do swoich dokumentów księgowych, kadrowych i innych niezbędnych do prowadzenia firmy. Jesteśmy praktykami biznesu, rozwiązania które stosujemy sprawdziliśmy na swoich firmach.

Branże takie jak nieruchomości (sprzedaż, najem), flipy, eksport, IT, blockchain, krypto waluty – nie są nam obce. Sami w tych branżach działamy. 

Prezes Zarządu Magdalena Makuch

Członek Zarządu Michał Korzeniak

 

 

Umów się na spotkanie!

Wypełnij poniższy formularz, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej (zazwyczaj zajmuje to mniej niż 24h).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.* Szczegóły
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.* Szczegóły

Polityka prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Księgowo-Finansowe, ul. Masarska 13/B4, 31-534 Kraków podanych danych osobowych w celach informacyjnych, marketingowych i promocyjnych, monitorowania jakości usług, prowadzenia badań satysfakcji klienta, jak również wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych do przetwarzania w celach marketingowych przez podmioty wchodzące w skład Centrum Księgowo-Finansowe.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, a także na użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych takich, jak telefon oraz automatycznych systemów wywołujących przez Centrum Księgowo-Finansowe, ul. Masarska 13/B4, 31-534 Kraków dla celów marketingu bezpośredniego.

Dane kontaktowe

Centrum Księgowo-Finansowe
ul. Masarska 13 / B4
31-534 Kraków

 Zadzwoń do nas:
535 261 777

 Napisz do nas:
biuro@ckf24.pl

 Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9:00-17:00

 

Oddział Katowice

ul. Sokolska 80
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, celem umówienia się na spotkanie

 

Konsultant dla klientów
w języku polskim
Konsultant dla klientów
w języku rosyjskim i ukraińskim
Konsultant dla klientów
w języku włoskim
Dyrektor Generalny
Dyrektor Generalny